Wiejska Zagroda, czyli idealna karma mokra dla psa

Dla każdego właściciela psa niezwykle ważne jest to, aby jego czworonożny przyjaciel był zawsze zdrowy i prawidłowo się rozwijał. Jednym z kluczowych czynników, który ma na to ogromny wpływ, jest codzienna dieta pupila. Jakość pożywienia ma bowiem bezpośredni wpływ na zdrowie, rozwój, a nawet sierść czworonoga. Istotny staje się zatem wybór odpowiedniej karmy. Ważne, aby zawierała ona w swoim składzie odpowiednie ilości białka i witamin. Oczywiście karma musi być także dostosowana do preferencji i potrzeb psa. Na jaki zatem produkt postawić? Dobrym wyborem będzie na pewno Wiejska Zagroda.

Zdrowa karma bez konserwantów

Dziś na rynku dostępne są naprawdę różne karmy dla psów. Wybór konkretnego produktu nie powinien być jednak przypadkowy. Dużą popularnością wśród właścicieli czworonogów cieszy się zwłaszcza Wiejska Zagroda karma mokra. Wynika to z kilku powodów. Jednym z nich jest fakt, że karma ta produkowana jest wyłącznie z naturalnych produktów dostarczanych przez lokalnych dostawców. Oznacza to, że nie zawiera w swoim składzie żadnych konserwantów. Ponadto w składzie nie zawiera również barwników oraz ulepszaczy smaku. Dużą zaletą karmy Wiejska Zagroda jest także to, że jest ona bogata w duże ilości biała. Pamiętać trzeba, że biało jest głównym budulcem organizmu psa, dlatego ma to szczególne znaczenie. Poza białek w karmie znajdują się także duże ilości witamin oraz mikro i makroelementów mających bezpośredni wpływ na prawidłowy rozwój psa.

Połączenie smaku i wartości zdrowotnych

W ofercie marki Wiejska Zagroda znajdują się różne rodzajem karmy dla psów. Posiadacze dość dużych psów postawić powinni na produkty szczególnie bogate w mięso i ryby. Co ważne, są to karmy lekkostrawne, co przekłada się na to, że minimalizują one u czworonogów ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Wiejska Zagroda karma mokra bogata jest także w zdrowe kwasy tłuszczowe. Te z kolei niezwykle pozytywnie wpływają na organizm pupila. Oczywiście w swoim składzie zawiera także witaminy A, B i D, dzięki którym psia sierść jest zdrowa i lśniąca.

Karma dla szczeniąt i psów aktywnych

Wiejska Zagroda karma mokra to dobry wybór zarówno dla szczeniąt, jak i psów aktywnych. W przypadku szczeniąt najlepiej jest sięgnąć po produkt bogaty w mięso indyka i jagnięcinę oraz kwas linolowy. Taka karma w pełni zaspokaja zapotrzebowanie szczeniaka na magnes i witaminę C. Dodatkowo ma właściwości przeciwnowotworowe i jest bardzo delikatna. Jeśli natomiast chodzi o psy aktywne, to w tym przypadku sprawdzi się karma bogata nie tylko w białko, ale i tłuszcz. Dobrym wyborem będzie tu karma Wiejska Zagroda, która dodatkowo bogata jest w witaminy A, B i E oraz potas, żelazo i fosfor.